Cena: 100,-
Objednat košík

Starožitnosti - Slohy, sbírky, aukce, sběratelé

Ravik, Slavomír

Nakladatel: Svoboda

Místo: Praha

Rok: 1994

Stran: 272

Evid. číslo: R53583

Vazba: laminovaná bez obálky

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

Grafický závod umelecký

Stav: desky odřené, mírně ušpiněné a zažloutlé

2000, Paseka

Stav: celkově zažloutlá, obálka lehce opotřebená, desky u dolního okraje zažloutlé