menu  

Výpis knih



obálka Josef Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1930, ed. Aventinum, brož, 527s., restaurováno - nový zpevněný hřbet, nová ořízka, zažloutlé okraje, jinak výborný stav - jako nová


podpis na patitulu A. Coolen, il. dřevorytem K. Štika, vyd. Sfinx, Praha, 1944, typ. O. Menhart, plpl. vazba, 352s., lehce rozvolněná zadní předsádka, dobrý stav


1934, Novina

il. Zd. Burian, vyd. "Novina", Praha, 1934, clpl. vazba, 190s., zkosený hřbet, odřené růžky desek, zadní strana desek do poloviny ušpiněná od polití

Stav: zkosený hřbet, odřené růžky desek, zadní strana desek do poloviny ušpiněná od polití


1927, Fr. Borový

upr. E. Milén, vyd. Fr. Borový, Praha, 1927, clpl. vazba se zlacením, 161s., velmi dobrý stav


upr. St. Kulhánek, vytiskl J. Šnajdr nákladem autorovým, Kladno, 1923, ex. 66, kartonové desky, 26s., lehce odřené okraje desek, dobrý stav


dřevoryt ve frontispisu, na tit. listě a úprava S. Tusar, vyd. K. Janský, Praha, 1920, ed. Hyperion, sv. 6, ex. 450/800, přepis hry Fr. Krčma, pův. kartonové desky se zlacením (vč. horní ořízky), 55s., desky odřené, velmi dobrý stav


1930, B.M. Klika

obálka L. Sutnar, kresba na tit. listě Z. Kratochvíl, vyd. Družstevní práce, Praha, 1930, 1700 výtisků, brož, 231s., několik uvolněných listů, okr. ob. pomačkané, místy ohmatané, na zadní straně ob. při krajích flíčky


podpis autora, vyd. Fr. Švejda, Praha, 1916, brož, 40s. velmi dobrý stav


tit. list K. Teige, vyd. Jan Fromek, Praha, 1926, ed. Odeon, přel. J. Zaorálek, 2. vydání, clpl. vazba, 186s., přední předsádka uvolněná, plátno na přehybu hřbetu natržené, dobrý stav


il. a ob. J. Lada, vyd. Karel Synek, Praha, 1946, předml. V. Kapický, 2x clpl. vazba s veváz. ob., 315+317s., výborný stav


ob. Václav Mašek?, vyd. Čin, Praha, 1925, pův. clpl. vazba s vepředu veváz. ob., 180s., výborný stav


fotografický doprovod M. Pešan, upr. V. Bláha, vyd. SNDK, Praha, 1965, lamin. vazba, nestr., výborný stav


2017, Happy Materials

Stav: výborný


Jos. R. Vilímek, 1925

Stav: výborný

Stran: 351


Torst, 1998

Stav: výborný

Stran: 326


2007, Artěl Books Prague - New York

Stav: výborný


The Guildford Press, 1994

Stav: výborný

Stran: 253


2008, CPress

Stav: výborný stav knihy; obálka na rozích nepatrně odřená; u hřbetu natržená asi 2 cm


Stav: výborný

Stran: 158


Petrov, 1998

Stav: výborný

Stran: 205


Doporučujeme:

1994, Galerie Hlavního města Prahy

obs. velké mn. čb. a bar vyobrazení, medailony umělců, sezn. vyst. prací a texty K. Srp, L. Bydžovská, M. Klimešová, V. Lahoda a dalších, jedinečná obálka každého z výtisků, vyd. Galerie hlavního města Prahy, Praha, 1994, brož, 446s. vč. angl. překl. textů, výborný stav

Stav: zažloutlý hřbet, jinak velmi dobrý stav


Dausien, 1973

Stav: výborný stav knihy; obálka na okrajích odřená a místy natržená

Stran: 97 stran textu; množství obrazové přílohy


Autor

Paul Hamlyn

Stav: stav knihy velmi dobrý; desky na několika místech u okrajů odřeny

Stran: 103