Položky aukce autora: Šimon Tavík František 1877 - 1942

lept ve frontispisu T.F. Šimon, vyd. Arthur Novák, Praha, 1916, ex. 122/730 na Zandersu, II. vydání, upr. M. Kaláb, polopergam. vazba se zlacením (A. Malík), 44s., na patitulu dobové věnování, velmi dobrý stav

sign. lept ve frontispisu T.F. Šimon, vyd. F. Topič, Praha, 1931, ex. 234/250 na Van Gelderu, pův. brož s ob., 39s., velmi pěkný stav

sign. dřevoryt ve frontispisu a 7x kresba v textu T.F. Šimon, podpis autora v tiráži, podpis M. Kalába (typ. úprava) na patitulu, vyd. nákladem autorů, Praha, 1932, ex. 198/240 na ručním papíře Pannekoek, sešit s obálkou, 21s., přesní strana obálky mírně ušpiněna, jinak velmi pěkný stav

4x dopis, 1x vzkaz na kartičce, 1x podpis na kartičce K.V. Rais; přiložen 2x dopis a 1x vzkaz na rubu pohlednice Marie Míšková-Raisová

1x dvojlist s dopisem synovci, 1x dopis, 3x dopisnice s poděkováním (vše podepsáno), 1x kartička se vzkazem radaktorovi, přiložena fotografie R. Svobodové (Arch. Vaněk)

3x sign. lept L. Dvořáček, podpisy v tiráži: V. Dyk, R. Hála (typ. úpr.), L. Dvořáček a J. Hladký (vyd.), Hranice na Moravě, 1927, ex. 31/200 na ručním papíře Umbria, pův. clkž. vazba, 31s., velmi dobrý stav

Gallery, 2009

Stran: 271

Národní galerie, 2013

Stran: 120

Lee Valley Tools, 1987

Stran: 440