Položky aukce autora: Burian Zdeněk 1905 - 1981

il. Zd. Burian, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1934, pův. clpl. vazba, 456s., mírně odřené okraje, na zadní straně desek flíčky, dolní část hřbetu restaurována, dobrý, pěkný stav

il. Zd. Burian, vyd. Jan Toužimský, Praha, 1933, pův. clpl. vazba, 367s., mírně zkosený hřbet a jen lehce opotřebené okraje desek, jinak velmi dobrý, pěkný stav

sign. PD VKubašta, 32 x 22,5 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 66 a 67 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

sign. PD VKubašta, 32,5 x 20,5 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 59 a 50 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

sign. PD VKubašta, 21 x 21 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 45 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

Obecní dům, 2001

Stran: 410

Jota, 1995

Stran: 344

podpis s věnováním na patitulu Josef Svoboda, text Jarka Burian, obs. velké množství čb. vyobrazení vč. nákresů, anglicky, vyd. Wesleyan University Press, Middletown, Connecticut, 1977, brož, 200s., odřené okraje, flíčky na ořízce, velmi dobrý stav