Vyvolávací cena: 9000,- Více zde aukce

Andrew Lang: Aucassin and Nicolete

Autor: Vojtěch Preissig 1873 - 1944

upr. a il. V. Preissig, vyd. Státní tiskárna, Praha, 1931, anglické vyd. pro členy The Limited Editions Club, New York, ex. III/1500 s podpisem "Dyrynk" v tiráži, tištěno na ručním papíře Zanders, vázal A. Tvrdý, pův. clpl. vazba s obálkou, 77s., ob. na hřbetu zažloutlá a lehce opotřebená, jinak velmi dobrý stav

10 sign. litografie V. Suchánek, vyšlo v edici Mare Liberum, Leiden (Holland), 1984, ex. E.A., náklad 100 číslovaných exemplářů, verše Karel Sýs, volné listy v pův. ob. s plátěnými deskami, velmi dobrý stav

jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2015, ex. 16/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav

za pomoci přátel vyd. nákladem vlastním Jan Placák v počtu 197 exemplářů, Praha, ex. 103 s podp. J. Placáka, pův. brož, 140s,, velmi dobrý stav

Rusky

1998

Stran: 400

2002, Academia

Stav: jen trochu ušpiněná horní ořízka, jinak velmi dobrý, hezký stav

Východočeská galerie Pardubice, 1981

Stran: 120