Autor: Vojtech Kolenčík 1955 - *
katalog ze společné výstavy autorů, podpis T. Kolenčíkové a V. Kolenčíka na patitulu, vyd. Výstavná sieň ZSVU, Bratislava, 1988, řada čb. a bar. vyobrazení, sešit, cca 30s., velmi dobrý stav
89. svazek Dobrého díla, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1927, ex. 22A/30 na ručním bílém papíře, podobiznu A.K. Emmerichové od Steinle reprodukce světlotiskem, pův. brož, 160s., volné archy, lehce pomačkané okraje ob., jinak velmi dobrý stav
naproti titulu vevázána / částečně vlepena suchá jehla B. Reynka (nesign., papír oříznut do fomátu knihy 14 x 8,5cm, původ nejasný), vyd. a přel. Ant. L. Stříž, Stará Říše, 1917, ruční papír, dvoubarevný tisk, paginace každého z oddílů modliteb zvlášť (cca 100 stran), převazba do clkžn. desek se zlacenou horní ořízkou, v koženém ochranném pouzdře, na několika prvních listech při okrajích lehce patrná stopa po zateklině, jinak velmi dobrý stav
2x lístek s účetními záležitostmi s prodejem knih s podp. Ant. Florianové a dalším jedním neurčeným, 1x hustě popsaná třetina dopisnice (zbytek chybí); dobrý stav