Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Nova et Vetera svaztek 40.

xx

Autor: Různí autoři

obs. 10 obrazových příloh (dřevoryty, reprodukce), řadu pův. i přel. textů a soupis zajímavých dobových bibliofilských tisků, vyd. Marta Florianová, 1920, pův. brož, jen lehce opotřebené okraje, jinak dobrý stav

2017, Vltavín

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

Židovské muzeum v Praze, 2012

Stran: 274