Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Totální strachy

Autor: Bohumil Hrabal 1914 - 1997

podp.šifrou na tit. listě B. Hrabal, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1990, sv. 140, 2. opravené vyd., sešit, 22s., velmi dobrý stav

4x litografie a úprava Fr. Vik, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1930, v edici Atlantis, sv. 7., ex. 56/150 na tuzemském japanu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 67s., mírně se odlepující hřbet, jinak velmi dobrý stav

dřevoryty vyzd. A.V. Slavíček, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1920, převazba do kůže se zlacením (přípis tužkou "vazba Krč, Olomouc 1970), 227s., pův. ob. vevázána, v ochranném pouzdře, výborný stav

obs.: 1) S. Anderson: Smutní trubači a jiné povídky, 90. sv. DB, 1927, ex. 640/1000, clpl. převazba, dobrý stav; 2) A. Beaunier: Poslední den, 127. sv. DB, 1937, ex. 378/500, clpl. převazba, dobrý stav; 3) R.H. Benson: Historie Richarda Raynala poustevníka, vyd. A.L. Stříž, 1916, pův. brož, lehce opotřebeno; 4) V. Cardarelli: Potopa, 1923, pův. brož, opotř. ob.; 5) F.M. Melchers, 8. sv. DB, 1913, pův. brož, uvolněné listy, opotř. okraje; 6) G.K. Chesterton: Heretikové, 19. sv. DB, A.L. Stříž, 1915, pův. brož, uvolněné listy, lehce poškozený hřbet, dobrý stav; 7) G.K. Chesterton: Orthodoxie, 50. sv. DB, A.L. Stříž, 1918, uvolněné archy, poškozené okraje ob.; 8) Josef Horn (na společný pobyt ve SŘ vzpomíná O. Coester), ex. 53/100, 3x dvojlist na ručním papíře v pův. ob, velmi dobrý stav; 9) M. Kuzmin: Hrdinské činy Alexandra Velikého, 104. sv. DB, 1930, ex. 75C/100 na angl. papíře, pův. brož, velmi dobrý stav; 10) G. Papini: Modlitba ke Kristu, 1922, ex. 210/1000, pův. brož, velmi dobrý stav; 11) A. Poizat: Avila svatých, 28. sv. DB, vyd. A.L. Stříž, 1916, pův. brož, dobrý stav; 12) M. Psellos: Chronografie, 139. sv. DB, ex. 33/80 na konfekčním chamois, pův. brož, dobrý stav; 13) T. Quincey: Vražda jako krásné umění, 83. sv. DB, ex. C142/300, pův. brož, dobrý stav; 14) J.N. Zeiler: Původ nepomuku na moravě, ex. 72/100 s bar. dřevorytem M. Floriana, 3x dvojlist na ručním papíře v pův. ob., velmi dobrý stav; 15) Zjevení Přesvaté Panny na Hoře La Saletské, 1912 (druhé vyd.), pův. brož, opotřebené okraje

2007, BBart

Argo

Stav: lehce zažloutlé ořízky a hřbety vazeb; knihy se nacházely v kuřáckém prostředí a je to trochu znát

vlastní náklad, 1970

Stav: obálka v rozích potrhaná