Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Johann Sebastian Bach

Autor: Bedřich Housa 1926 - 2020

6x sign. ocelorytina (inspirované biografií A. Schweitzera) Bedřich Housa, vyd. Supraphon, Praha, 1988, ex. 119/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, pozn. napsal V. Holzknecht, volné listy v pův. koženkovém pouzdře, velmi dobrý stav

podp. a dodatek na konci textu B. Hrabal ("A jsem tedy ztracen...", přípis a datace "U Háků 4.11.90"), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1990, sv. 138, sešit, 10s., velmi dobrý stav

1) Emoční itinerář, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, jako svou 66. publikaci, obs. Emoční diář, Milostní deník, Groteskní povídky, He Hablado con Fidel, Vyřkl prdel v Národním divadle, Filosof z předměstí, Ediční poznámka, clpl. vazba se zlacením, 318s., velmi dobrý stav; 2) Za Karlem Maryskem, vyd. Společnost Bohumila Hrabala, Praha, 1989, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav

3x Rudé právo, 12.11.82 - úmrtí Brežněva, 11.2.1984 - úmrtí Andropova a 12.3.1985 úmrtí Černěnka s informací o zvolení M. Gorbačova na tit. straně), dobrý stav, zažloutlý papír

1966, Odeon

Stav: obálky o obou svazků natržené při okraji, místy odřené obálky, mírně zažloutlé okraje stránek, jinak velmi dobrý stav

Východočeská galerie Pardubice, 1981

Stran: 120

2004, Josef Jíra

s podpisem výtvarníka

Stav: při okrajích lehce zašlá obálka, jinak velmi dobrý stav; podpis J. Jíry na patitulu